چرا نیک پاد دریا؟

نیک پاد دریا یکی از معتبرترین شرکت‌های سهامی خاص برای حمل و نقل بین المللی کالاها است. این شرکت دارای 10 سال سابقه در حوزه حمل و نقل بین المللی است.

استفاده از حمل و نقل ترکیبی، داشتن نمایندگی در بیشتر کشورهای آسیایی و اروپایی، حمل انواع مختلف بارها از جمله کالاهای عمومی، خطرناک، سنگین و نیمه سنگین و فاسد شدنی و انجام کلیه امور و خدمات گمرکی سبب شده تا نیک پاد دریا، جزو بهترین شرکت‌های حمل و نقل بین المللی باشد.

نماینده رسمی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایرانی، در سال 1346 تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت ایجاد یک ترابری دریایی منظم با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص بود.

این شرکت با داشتن ناوگانی از انواع کشتی‌های اقیانوس پیما و شناورهای خدماتی، کار حمل و نقل بین المللی کالا در تمامی مسیرهای بین المللی را انجام می‌دهند.

نیک پاد دریا نیز به عنوان نمایندگی کشتیرانی ایران، ضمن همکاری با سایر شرکت‌های تابعه به عنوان نماینده رسمی این شرکت مشغول به فعالیت و جابه جایی کالا و انجام امور گمرکی در سراسر جهان است.

دارای مجوز از سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران

سازمان بنادر و دریانوردی مهمترین سازمان دولتی ایران است که به امور بندرها و دریانوردی رسیدگی می‌کند.

این سازمان وظایف مختلفی چون اداره امور بندری و دریایی، تهیه و تنظیم و اجرای مقررات بندری و دریایی و کشتیرانی و تنظیم امور مربوط به راهنمایی کشتی‌ها و غیره را به عهده دارد.

تمامی شرکت‌های کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی باید زیر نظر این سازمان فعالیت کرده و مجوزهای لازم را از آنجا دریافت کنند.

نیک پاد دریا نیز دارای مجوز از سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران بوده و به تمامی نرم افزارهای مدیریتی این سازمان دسترسی داشته و اجازه فعالیت در تمامی بنادر را دارد.

عضو اتاق بازرگانی تهران و ایران

اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران که به اختصار اتاق بازرگانی ایران نامیده می‌شود به منظور ایجاد هماهنگی و همکاری بین بازرگانان و صاحبان صنایع و معادن تاسیس شده است.

اتاق بازرگانی نزدیک به 20 هزار عضو در سراسر ایران است که شرط اصل عضویت در آن داشتن کارت عضویت و حداقل 3 سال سابقه کار در فعالیت‌های اقتصادی است.

نیک پاد دریا با داشتن بیش از 10 سال سابقه کار در حوزه کارها و فعالیت‌های بازرگانی، یکی از اعضای اتاق بازرگانی تهران و ایران است.

به همین جهت می‌تواند خدمات مربوط به خرید و فروش کالا در کشورهای دیگر را به نمایندگی از صاحبان کالا انجام دهد.

عضو انجمن حمل و نقل بین‌المللی

انجمن حمل و نقل بین المللی یک انجمن صنفی است که تمامی شرکت‌های مجاز به فعالیت در حوزه حمل و نقل بین المللی، عضو آن هستند. این انجمن نقش مهمی در صدور پروانه تردد و بیمه کالا در حمل و نقل جاده‌ای ایفا می‌کند.

نیک پاد دریا با عضویت در انجمن حمل و نقل بین المللی، قادر به ارائه خدمات کامل در زمینه حمل و نقل زمینی و ترکیبی است.

عضو انجمن کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

انجمن کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، انجمنی صنفی و وابسته به شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران است، شرکت‌های حمل و نقل بین المللی با عضویت در این انجمن ضمن استفاده از خدمات آن، از مقررات و قوانین آن پیروی می‌کنند.

نیک پاد دریا نیز به عنوانی یک از فعال‌ترین شرکت‌های حمل و نقل بین المللی، به عضویت این انجمن در آمده است.

بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت مستمر تیم اجرایی و مدیریتی

نیک پاد دریا بیش از 10 سال است که در حمل و نقل بین المللی کالا و انجام امور گمرکی فعالیت دارد. این شرکت به عنوان یکی بهترین و کارآمدترین شرکت‌های کشور شناخته می‌شود.

داشتن کادر حرفه‌ای و ماهر، مدیریت فرآیند حمل و نقل به صورت تخصصی و ارائه نرخ‌های به صرفه از جمله مهمترین خدمات این شرکت است.

نیک پاد دریا همچنین سابقه واردات و صادرات انواع محموله‌های سنگین، نیمه سنگین، فله، کانتینر و غیره را دارد.

ضمن اینکه با به کارگیری سیستم‌های مدرن مدیریتی، عملیات حمل و نقل را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با ارباب رجوع جهت کنترل و نظارت بر عملکرد سازمانی

نیک پاد دریا برای مدیریت ارتباط با ارباب رجوع و کنترل و نظارت بر عملکرد سازمانی کادر شرکت، از سیستم‌های مدیریت یکپارچه استفاده می‌کند.

مجموعه مدیریتی این شرکت با دارا بودن تخصص کافی در حوزه حمل و نقل بین المللی و آشنایی با قوانین بین المللی و ملی انواع روش‌های حمل و نقل، بر تمامی جوانب فرآیند حمل کالاها از مبدا تا مقصد نظارت می‌کند.

پاسخگویی و پشتیبانی تمام وقت

نیک پاد دریا دارای پشتیبانی و پاسخگویی به صورت شبانه روزی است.

این مجموعه به سوالات مشتریان در خصوص رهگیری محمولات، چگونگی حمل و نقل، محاسبه هزینه، امور گمرکی و چگونگی تحویل مرسوله در 24 ساعت شبانه روز پاسخ می‌دهد.

دفتر رسمی در امارات (دبی)

امروزه با وجود تحریم‌ها، واردات بسیاری از کالاها با مشکلات اساسی روبه‌رو شده است. به همین جهت کالاها از طریق یک مقصد واسط که کشور امارات است، وارد کشور می‌شوند.

نیک پاد دریا با داشتن دفتر رسمی در امارات می‌تواند تمامی کارهای مربوط به ترانشیپ، ترخیص از گمرک مبدا و مقصد، انبار کردن، بارگیری و سایر کارهای مربوط به واردات را انجام دهد.

دفتر رسمی در انگلستان (لندن)

داشتن دفتر رسمی در کشورهای اروپایی برای ارسال بارهای هوایی فریت بار و کارگو، کمک زیادی به تسریع در فرآیند ارسال و حمل و نقل کالاها می‌کند.

دفتر رسمی نیک پاد دریا در انگلستان (لندن)، می‌تواند به عنوان فورواردر و کریر عملیات ارسال کالاهای شما را انجام دهد. این شرکت خدماتی چون تحویل کالا، بسته بندی و آماده سازی برای بارگیری و صدور بارنامه را برای مشتریان انجام می‌دهد.

دارای نمایندگی فعال در کشور چین، هند، اروپا، روسیه، ترکیه، عمان، آفریقا

نیک پاد دریا دارای نمایندگی فعال در کشور چین، هند، اروپا، روسیه، ترکیه، عمان، آفریقا است.

به همین جهت می‌تواند تمامی خدمات مربوط به واردات و صادرات از جمله فورواردری، حمل کالا، اجاره کانتینر، خرید محصولات، انبار کردن کالا، حمل کالا در مسیرهای بین المللی یا ترکیبی، دریافت مجوزهای مورد نیاز واردات و صادرات و کلیه امور گمرکی مربوط به ترخیص از گمرک مبدا و مقصد را در کشورهای آسیایی و آفریقایی انجام دهد.